W skrócie:

2.16
najnowsza wersja Raportów
wydanie z dnia 2019-06-13
seria II (2016-2019)


> Zobacz, co nowego
w serii II Raportów

.

66
aktualizacji do tej pory

20
obsługiwanych formatów danych GPS
(z pomiaru RTK)

7
dostępnych wystrojów interfejsu

3
dostępne opcjonalnie
moduły rozszerzające


6
lat na rynku!


277428
Odświeżeń strony od 25-03-2014

Generuj profesjonalne raporty GNSS\RTK!

Jeśli korzystasz z GPS i przygotowujesz raporty z pomiaru, zapewne albo już masz, albo zastanawiasz się nad wyborem - jaki generator wybrać?

Skorzystaj z generatora RaportyGPS!

Masz do wyboru bezpłatną wersję testową i 7 dni, aby przekonać się, czy aplikacja spełnia Twoje potrzeby oraz czy chcesz mieć raporty wyglądające naprawdę dobrze.

Łatwość i szybkość obsługi

Nie musisz przebijać się przez gąszcz opcji!
Generator jest specjalnie wydzieloną aplikacją, przeznaczoną tylko do jednego celu: przygotowywania raportów GPS.

Pierwotnie generator był jednym z modułów naszej nowej aplikacji CAD (Cad-Room dla PC i Androida), jednak ze względu na obszerność programu, przygotowanie raportu wymagało paru klików więcej.

W wersji, która jest dostępna na tej stronie - masz od razu dostęp do tego modułu w małej, kompaktowej i niezależnej wersji.

Dodatkowo, specjalnie dla Ciebie zostały wprowdzone usprawnienia (m.in. obsługa ładowania plików przez parametr), które umożliwiają jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne przygotowanie raportu.

Duża elastyczność - możliwość szybkiej konfiguracji i dostosowania

Program został wzbogacony o możliwości konfiguracji kolumn, elementy przyspieszające wygenerowanie raportu, czy też funkcje konwersji pomiędzy układami.

Mechanizm jest elastyczny i umożliwia wdrażanie dodatkowych zmian w przyszłości.

Zgodność z wymaganiami

Aplikacja jest tworzona pod potrzeby geodetów. Oznacza to, iż uwzględniono w niej dostosowanie do następujących wymagań:

Atrakcyjna cena

Aplikacja dostępna jest w atrakcyjnej cenie, oferującej brak problemów w postaci przedłużania licencji z roku na rok! Kupując, nabywasz dożywotnią licencję na korzystanie z aplikacji! Otrzymujesz także prawo do bezpłatnych aktualizacji, przygotowywanych tak, aby instalacja najświeższych wersji była jak najszybsza.